לקראת השנה החדשה השיקה טאפרוור אתר אינטרנט חדש, המאפשר לראשונה ביצוע הזמנות אונליין. באתר המעוצב החדש ניתן להזמין ישירות את כל מוצרי הקטלוג וליהנות ממבצעים מיוחדים. את המוצרים תקבלו ישירות לביתכם באמצעות מדגימה של טאפרוור מאזור מגוריכם.

מעכשיו אפשר בפעם הראשונה לרכוש את המוצרים המעולים של טאפרוור, שעד עתה ניתן היה להשיג רק באמצעות המדגימות גם בחנות האינטרנט החדשה שפתחה החברה בישראל.

היכנסו עכשיו לחנות המקוונת, בה תוכלו להזמין ישירות מהאתר את כל מוצרי הקטלוג והתעדכנו במבצעים מיוחדים, המתפרסמים מדי חודש בחודשו.

בחנות הוירטואלית החדשה ניתן לבחור ממגוון המוצרים לפי רשימת נושאים מפורטת. באתר ניתן להזמין כל מוצר בכל כמות. תוך שעות ספורות מסיום ההזמנה וקבלת האישור, תיצור אתכם קשר מדגימה של טאפרוור הפועלת באזור מגוריכם ותדאג לספק לכם את ההזמנה באופן אישי.

האתר החדש מציג גם מתכונים רלוונטיים למגוון המוצרים של טאפרוור וסרטוני הדרכה בוידיאו המסבירים לגבי אופן השימוש הנכון בכל מוצר בכדי שתוכלו להפיק ממנו את המרב.

אתר טאפרוור מציע גם מידע מפורט על האפשרויות העסקיות הטמונות בהצטרפות לנבחרת המדגימות של טאפרוור תחת הכותרת "התחילי עסק משלך". במקום תוכלי למצוא פרטים על תהליך ההכשרה המקצועית, אופי הפעילות, סביבת העבודה המאתגרת והפוטנציאל הכלכלי.

"האתר החדש מהווה קפיצת מדרגה מבחינת היכולת שלנו לשפר את השירות ללקוח," אמרה מירב רונאל, מנכ”לית קוואנטים יבוא מוצרי איכות, יבואנים מורשים של טאפרוור בישראל. "בעבודות להקמת האתר הוקדשה תשומת לב רבה לעיצוב החדשני ולשיפור חווית המשתמש בכדי להבטיח ללקוחות הנאמנים של טאפרוור את חוויית הרכישה המושלמת. אני מקווה מאד שהאתר יאפשר לנו לשפר עוד יותר את הקשר בינינו לבין הלקוחות."

שימו לב, לאחר ביצוע הזמנות בחנות המקוונת, יש לשמור את מספר ההזמנה אותו תקבלו ישירות למייל שלכם. התשלום יתבצע ישירות למדגימה.